приєднатися ЗамовитиКошик
C2
Днів до закінчення
кампанії:
0

Вітаємо!

Мене звуть Надія. 19 років тому я прийшла в компанію Avon для того, щоб отримувати для себе продукцію зі знижкою та подарунки. Через не великий проміжок часу я зрозуміла, що Avon – це не тільки можливість отримувати косметику і парфуми зі знижкою, а й можливість отримувати додатковий дохід.

Згодом, робота в Avon стала моєю основною діяльністю. Я почала отримувати більш цінні подарунки, змогла виїжджати за кордон за рахунок компанії, і ставала, все частіше, учасником президентського клубу, де мала можливість виграти автомобіль та інші цінні призи.

До речі в конференції у Києві бере участь 30-ка найкращих представників Avon, можливо ми там і побачимось в наступному році, новий успішний представник!

Привіт! Мене звуть Микола. Я з компанією Avon вже 3 роки, де і працюю надалі.
З 4 вересня 2017 року став партнером. Хоча, три роки це не дуже великий термін, проте я вже навчаю нових представників, не боюся експериментувати і це приносить успіх.

Завжди намагаюсь бути поруч зі своїми представниками та допомагати їм розвиватися. Адже успішність представника на цілих 40% залежить від підтримки партнера (а решта 60% звісно від Вас самих).

До речі літом 2017 року я майже зміг потрапити до конференції, яка проходила в Києві. Зовсім трохи не вистачило, щоб попасти в 30-ку найкращих представників.

“Я не роблю світ або вас гарніше,
він стає гарнішим завдяки Вам!”

Ми будемо дуже раді, якщо ти приєднаєшся до нас і станеш важливою частиною успіху та краси!
Avon надає по справжньому великі можливості для твого розвитку і незалежності.
Ми переконалися у цьому на власному досвіді, який із радістю передамо і тобі!
Не зволікай, приєднуйся до нас, подарунки чекають на тебе!